منو

درباره سالن زیبایی ژیلا بیوتی

سلام به سالن زیبایی ژیلا بیوتی خوش آمدید. من ژیلا مهری هستم، مدیر و متخصص رنگ و لایت در این سالن. من بیش از ده سال سابقه کار در زمینه آرایش و پیرایش دارم و با بهترین مواد و تکنیک های روز دنیا کار می کنم. همچنین دارای مدرک مستری آکسفورد در زمینه رنگ و لایت هستم و پنج سال است که به عنوان مربی و مشاور در این حوزه فعالیت می کنم.

در سالن زیبایی ژیلا بیوتی، شما نه تنها از خدمات vip لذت می برید، بلکه با کیفیت بالای کار و متریال مورد استفاده نیز راضی خواهید شد. ما با توجه به رنگ پوست و صورت شما، بهترین رنگ و لایت را برای شما انتخاب می کنیم و با استفاده از دانش و تجربه ای که داریم، چهره شما را متعادل سازی می کنیم.

علاوه بر رنگ و لایت، در زمینه های دیگری از آرایش و پیرایش دارای مدرک هستم. من مدرک های بین المللی ناخن، گریم حرفه ای، کار با مواد شیمیایی، کوتاهی، شینیون و آرایش و پیرایش را دارم. همچنین لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و به عنوان یک کارآفرین زن در جامعه فعال هستم. در سالن زیبایی ژیلا بیوتی، شما نه تنها به دنبال زیبایی خود هستید، بلکه به دنبال خودباوری و اعتماد به نفس هستید. من با شعار “زندگی را با رنگ ها زیبا کنید”، سعی دارم تا شادابی و جوانی را به چهره شما ببخشم. من منتظر حضور گرم شما در سالن زیبایی ژیلا بیوتی هستم.